Ali Madanipour: Crossing the Boundaries. In-between Spaces and Dialogic Practices

November Talks 2019

Pořadatel
Fakulta architektury ČVUT v Praze, nadace Sto Foundation

Místo konání
Praha, Dejvice

Začátek
po 02.12.2019 18:00

Odkaz
https://www.fa.cvut ...
Přednášky

Praha

DejviceVložil
Tisková zpráva
Fakulta architektury ČVUT vás srdečně zve na přednášku Ali Madanipoura, teoretika urbanismu a profesora územního plánování specializovaného na sociologii. Madanipour je autorem desítek mimořádně citovaných publikací. Jeho osobní zkušenost z dětství a dospívání na blízkém východě, spojená s britským vzděláním a výchovou ke kritickému myšlení mu umožňuje vnímat problémy evropského urbanismu v širších souvislostech a otevírat tak klíčová témata.

Přednáška se koná v pondělí 2. prosince 2019 v 18.00 hodin v přednáškové síni 155 Gočár, Fakulta architektury ČVUT, Thákurova 9, Praha 6 Dejvice. Bude v anglickém jazyce, vstup je zdarma a bezbariérový. Od 17.30 hodin jste zváni do předsálí na welcome drink.

Přednáška je součástí cyklu November Talks 2019, série přednášek, které od roku 2006 podporuje nadace Sto-Stiftung na evrospkých školách architektury. Letos se konají v Londýně, Paříži, Benátkách, Stuttgartu a Štýrském Hradci, na FA ČVUT v Praze již pátým rokem. Téma pro letošní November Talks na FA je Transformace: proměny hranic profesí v proměňujícím se světě.

Více informací >
0 komentářů
přidat komentář