Michel Desvigne: Transforming Landscapes

November Talks 2019

Source
FA ČVUT, Praha
Publisher
Tisková zpráva
25.11.2019 07:40
Lectures

Czech Republic

Prague

Dejvice

Fakulta architektury ČVUT vás srdečně zve na přednášku Michela Desvigne, významného francouzského krajinářského architekta, v roce 2014 jedné z hvězd konference reSITE. Desvigne spolupracuje se světovými architektonickými kancelářemi jako jsou Herzog & de Meuron, Foster + Partners nebo Jean Nouvel. Promluví o proměně profese krajinářského architekta a jejích výzvách, které jsou dnes více klimatické a ekologické než estetické, jak tomu bylo dříve.
MDP Michel Desvigne Paysagiste (FR) www.micheldesvignepaysagiste.com
Přednáška se koná v pondělí 25. listopadu 2019 v 18.00 hodin v přednáškové síni 155 Gočár, Fakulta architektury ČVUT, Thákurova 9, Praha 6 Dejvice. Bude v anglickém jazyce, vstup je zdarma a bezbariérový. Od 17.30 hodin jste zváni do předsálí na welcome drink.
Přednáška je součástí cyklu November Talks 2019, série přednášek, které od roku 2006 podporuje nadace Sto-Stiftung na evrospkých školách architektury. Letos se konají v Londýně, Paříži, Benátkách, Stuttgartu a Štýrském Hradci, na FA ČVUT v Praze již pátým rokem. Téma pro letošní November Talks na FA je Transformace: proměny hranic profesí v proměňujícím se světě.

Více informací >
0 comments
add comment

Related articles