ARCHITEKT

Kontakt
Martin Novák
novak@praceplus.cz
Region
Praha, jiný
Vloženo
10.09.2019 08:49
Náplň práce:
• navrhování občanských a průmyslových staveb, ve fázi studie a dokumentací pro územní rozhodnutí
• koncepční návrhy objektů
• dispoziční řešení, řešení interiéru, vizualizace
• tvorba projektové dokumentace všech stupňů
• spolupráce s vykonavatelem inženýrské činnosti
• občasné služební cesty
Požadujeme:
• požadujeme samostatnou práci v software Archicad 18 a vyšší, základní 3D modelování pro dosažení výstupů rozsahu technické dokumentace
• VŠ stavební, obor pozemní stavby, nebo obor pozemní stavby a architektura
• samostatnost v hledání řešení, odpovědnost, pečlivost
• loajálnost vůči GAA
• aktivní a svědomitý přístup k práci
• zájem o stálé zlepšování našich produktů
• technické znalosti v oboru, obecný přehled ve stavebnictví
• znalost odborné terminologie
• časovou flexibilitu, vysoké pracovní nasazení
• min. 2 roky praxe, zkušenost s předprojektovou fází až po realizaci staveb, včetně spolupráce a koordinace s dodavateli staveb
• znalost stavebního práva a procesu územního a stavebního řízení
• znalost práce s MS Office (především MS Excel)
• zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost a pro-aktivita v řešení problémů
• příjemné vystupování
• znalost anglického jazyka
• ŘP skupiny B
Nabízíme:
• Kvalifikovanou práci v příjemném pracovním kolektivu
• Motivující ohodnocení úměrné výkonu
• Stabilní zázemí prosperující společnosti
• Služební vozidlo, mobilní telefon
• Místem výkonu práce je Hradec Králové nebo Praha
• Nástup – ihned
• po zkušební době stravenky
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou