Vložil
ČTK
07.04.2017 07:35
Brno


zpět na článek
2 komentáře
Developer v brněnském Bronxu
jirka
| 07.04.17 05:46
Brno se zbláznilo, vč. soukromých investorů. Projděte si poctivě Bronx, uvidíte, kam vede nesmyslná charita. Opravené ničené až zničené. To vše platíme z našich daní.
bydlení s nepřízpusobivými občany
Hodaňová Alena
| 30.05.18 10:20
Nepřizpůsobivé nájemníky z ubytovny na Šámalové ulici přestěhovali na Červený kopec a do ubytovny v Železniční ulici a hned místní obyvatelé sepisují petice,aby se jich brzo zbavili. Rekonstruují dům na Fancouzské ulici 42/kde jinde než v Bronxu/ a občany,kde jsou problémoví jen dočasně ubytovaní ujišťují, ,že budou do začátku září mít od nepřizpůsobivých nájemníků pokoj.A co my,kteří s nimi proti své vůli musíme v jejich blízkosti žít celý život?!Hluk,odpadky,rušení klidu v nočních hodinách,samý invalidní důchodce beroucí sociální dávky a my hlupáci spěcháme ráno do práce,zatím co oni spí po probdělé noci,aby mohli žít z našich daní....Nám se nikdo neomlouvá,že v naší oblasti žijí,že na procházce s vnuky kolem Svitavy vidíme poházené stříkačky,jehly a mnohdy i narkomany píchající si dávku.Ách jo.
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.