BIM Snídaně 2017 (Ostrava)

Vše co chcete vědět o BIM

Vložil
Matěj Škarka
23.05.2017 11:13
Konference

Rádi bychom vás pozvali na již druhý ročník semináře nazvaného BIM Snídaně. Je určen pro všechny, kteří se zajímají o problematiku BIM a nové technologie v CAD projektování. Stačí ale jen tak pracovat v Revitu aby Vaše projekty splňovaly BIM standardy? Otázky na toto téma jsou čím dál tím častější a to i díky vzrůstajícím požadavkům investorů. Chtete-li například uspět se zakázkou ve světě, tak už po vás převážně budou chtít právě BIM.

Proto jsme pro Vás jako společnost Adeon ve spolupráci s Obcí architektů, Autodeskem a celou řadou dalších partnerských firem připravili seminář pro všechny zájemce o uplatnění BIM (Building Information Modelling), tj. inteligentního 3D informačního modelu stavebního objektu.

Co se na semináři dozvíte?
Jedná se o půldenní akci, věnovanou jak jinak než právě tématu BIM. Mezi prezentujícími vystoupí zástupci společnosti Autodesk, kteří budou mluvit o přítomnosti a budoucnosti BIM a využití svých programů jako je například Revit a Navisworks. Dále bude zajímavé také vystoupení našich klientů Hutního projektu Frýdek-Místek a.s. a PRODIN a.s., od kterých se dozvíte, jaká je právě jejich cesta k BIM projektování a jakou roli hrají například programy Autodesk v jejich práci.

Program
Současnost a budoucnost BIM, Patrik Minks – Autodesk spol. s.r.o.
BIM a jeden zdroj pravdy, Tomáš Lendvorský – Autodesk spol. s.r.o.
(Ostrava) Koordinace a BIM, Roman Lisník – Hutní projekt Frýdek-Místek, a.s
(Hradec) Naše směřování k BIM, Ondřej Pešek – PRODIN a.s.
Implementace BIM v praxi, Václav Škarka – Adeon CZ s.r.o.
Virtuální realita ve stavebnictví, Matěj Škarka – Adeon CZ s.r.o.
Dynamo a automatizace navrhování, Jiří Drahotuský – Adeon CZ s.r.o.
BIM doplněk pro Revit, ArchiCAD a AutoCAD, Rostislav Mareš – BIM Technology, s.r.o.
(Ostrava) Jednotná datová struktura informací BIM v ČR, Tomáš Čermák – BIM Manažer, OBERMEYER HELIKA a.s
(Hradec) Jednotná datová struktura informací BIM v ČR, Jakub Škaloud – BIM koordinátor VCES a.s.
Velkoplošné 3D skenování objektů v praxi, Bohumil Michalík – G4D s.r.o.
(Ostrava) Budoucnost Dolní oblasti Vítkovic, Petr Koudela – Dolní oblast VÍTKOVICE, z.s.

Doprovodný program
Na místě pro vás budeme mít také připraven i bohatý doprovodný program k samotným přednáškám. Těšit se můžete na ukázku prostorového 3D skeneru FARO, při dobrém počasí proběhne i ukázka leteckého scanování za pomocí dronu od společnosti G4D. Na vlastní kůži si budete moct odzkoušet virtuální realitu nad CAD modely z Revitu a Navisworksu – díky společnosti xVirtuality Ostrava se špičkovými virtuálními zařízeními HTC Vive. Podívat se budete moci i na 3D tiskárnu Cetus3D a výtisk stavebních modelů z této tiskárny. A na místě bude také stánek společnosti 3D Connexion a budete si tak moci vyzkoušet i unikátní 3D polohovací zařízení pro CAD modely.
0 komentářů
přidat komentář